junior mannen borsele

                       Uitslag Rit in lijn over 133,5 km

                   's Heeren - 's Heerenhoek op 21 April 2024

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  92~Weierink, Jelle           Goudenbod-Parkhotel Deve     3:12:27
  2  77~Derksen, Jente            Merida Adelaar Tifosi DT      z.t.
  3  31~Westbroek, Collin         WPG Amsterdam junior          z.t.
  4  65~Klausen,Ankerstjerne Nik  UnoX Carl ras Roskilde J      z.t.
  5  36~Agricola, Danijel         WWV Hagens Berman - Jayc      z.t.
  6  63~Louwlarsen, Anton         UnoX Carl ras Roskilde J      z.t.
  7  56~KlimaviŘius, Nikolas      VZW De Molenspurters Meu      z.t.
  8  26~Quint, Antoine            WSV De Peddelaars             z.t.
  9  86~Weigelt,Bang Freds° Mikk  Team Kvickly Odder            z.t.
 10  91~Vries, Lukas              Goudenbod-Parkhotel Deve      z.t.
 11  19~van der Staal, Rinz       ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 12  52~van Os, Liam              Westland Wil Vooruit         3:12:37     0:10
 13   7~Hewes, Alexander          Avia Rudyco Cycling Team     3:12:54     0:27
 14  76~Paats, Hugo               Merida Adelaar Tifosi DT      z.t.
 15 152~Mcmullen, Jayden          Canada National Team          z.t.
 16   5~Bosmans, Wout             Acrog-Tormans (Soudal-Qu      z.t.
 17  94~Smit, Stan                Goudenbod-Parkhotel Deve      z.t.
 18  35~Mouris, Michiel           WPG Amsterdam junior          z.t.
 19 158~van Kleef, Mark           Regio-Team Midden en Oos      z.t.
 20 155~Duarte, Filipe            Canada National Team          z.t.
 21 102~Versloot, Rick            RC Jan van Arckel             z.t.
 22  53~Thunnissen, Camiel        Westland Wil Vooruit          z.t.
 23  61~Storm, Aksel              UnoX Carl ras Roskilde J      z.t.
 24  89~Post, Mathias             Team Kvickly Odder            z.t.
 25 135~Vandersteene, Leander     Gaverzicht-Be Okay            z.t.
 26 129~George, Luca              Gepla-Watersley R&D Cycl      z.t.
 27  37~Huitema, Thomas           WWV Hagens Berman - Jayc      z.t.
 28  80~Erberveld, Jorik          Merida Adelaar Tifosi DT      z.t.
 29 128~Pirinen, Miko             Gepla-Watersley R&D Cycl      z.t.
 30  30~Turkstra, Danny           WSV De Peddelaars             z.t.
 31 137~Harris, Jack              Ignite Junior Cycling         z.t.
 32 116~Tinsley, Lewis            HUUB-BCC Junior Race Tea      z.t.
 33  16~Wisse, Nick               ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 34  38~Leijenaar, Erwin          WWV Hagens Berman - Jayc      z.t.
 35 133~De Baene, Thor            Gaverzicht-Be Okay            z.t.
 36  43~Hanegraaf, Niels          Wielervereniging  Schijn      z.t.
 37  51~Roeling, Kaj              Westland Wil Vooruit          z.t.
 38   1~Jannes, Tristan           Acrog-Tormans (Soudal-Qu      z.t.
 39  10~Boden, Rune               Avia Rudyco Cycling Team      z.t.
 40  21~van Keulen, Wessel        WV De IJsselstreek            z.t.
 41  96~Risa, Oskar Gravdal       Regio Team Zuid Nederlan      z.t.
 42 105~Peursem, Joris            RC Jan van Arckel             z.t.
 43  97~Weber, Gino               Regio Team Zuid Nederlan      z.t.
 44  57~Soetaert, Mattijs         VZW De Molenspurters Meu      z.t.
 45 125~Horter, Matthew           Grinta Regional Team Noo      z.t.
 46 110~van Vugt, Aron            JEGG-DJR Academy by team      z.t.
 47  34~Gunnink, Samuel           WPG Amsterdam junior          z.t.
 48 154~Smith, Adam               Canada National Team          z.t.
 49 131~Belpalme, CÚleste         Gaverzicht-Be Okay            z.t.
 50  42~Vugts, Bram               Wielervereniging  Schijn      z.t.
 51   2~Verbiest, Kobe            Acrog-Tormans (Soudal-Qu      z.t.
 52  45~van Heeswijk, Bas         Wielervereniging  Schijn      z.t.
 53 124~Wijma, Niels              Grinta Regional Team Noo      z.t.
 54   6~Aernouts, Nicolas         Avia Rudyco Cycling Team      z.t.
 55 140~Wojciechowski, Maxim      Ignite Junior Cycling         z.t.
 56  71~Larkin, Mak               TrainSharp Development T      z.t.
 57 118~Lewis, Thomas             HUUB-BCC Junior Race Tea      z.t.
 58   3~Hannes, Kamiel            Acrog-Tormans (Soudal-Qu      z.t.
 59  54~Jansen, Bram              Westland Wil Vooruit          z.t.
 60 136~Bergeron, Antoine         Ignite Junior Cycling         z.t.
 61  90~Nielsen, Vangs° Thor      Team Kvickly Odder            z.t.
 62  79~Vis, Senna                Merida Adelaar Tifosi DT      z.t.
 63  41~van Wijgerden, Sven       Wielervereniging  Schijn      z.t.
 64  78~Oord, Levi                Merida Adelaar Tifosi DT      z.t.
 65  81~Bertels, Witse            VAN MOER LOGISTICS CT         z.t.
 66  40~Washington, Samuel        WWV Hagens Berman - Jayc      z.t.
 67 126~Ballif, Anco              Gepla-Watersley R&D Cycl      z.t.
 68  28~de Roos, Mads             WSV De Peddelaars             z.t.
 69 153~Seguin, Gabriel           Canada National Team          z.t.
 70  25~Veenis, Vigo              WV De IJsselstreek            z.t.
 71 121~van der Molen, Rik        Grinta Regional Team Noo      z.t.
 72  85~Stuer, Thor               VAN MOER LOGISTICS CT         z.t.
 73   8~Baeck, Lowie              Avia Rudyco Cycling Team     3:13:08     0:41
 74  62~Hansen, Hjelm Hvass Jens  UnoX Carl ras Roskilde J     3:17:27     5:00
 75 108~Overdevest, Bob           JEGG-DJR Academy by team     3:17:33     5:06
 76  93~Tijsen, Tristan           Goudenbod-Parkhotel Deve     3:17:36     5:09
 77  72~Sawyers, Kenneth James    TrainSharp Development T     3:18:46     6:19
 78  73~Souquet, Kyan             TrainSharp Development T      z.t.
 79 104~Verwolf, Tim              RC Jan van Arckel            3:18:51     6:24
 80  59~Edinger, Roei             VZW De Molenspurters Meu     3:19:27     7:00
 81 138~Tilli, Gabriel            Ignite Junior Cycling        3:19:33     7:06
 82  13~Langbeen, Ludovic         Air College - Bconcept        z.t.
 83 157~van der Laan, Niels       Regio-Team Midden en Oos      z.t.
 84  60~Lavi, Dvir                VZW De Molenspurters Meu      z.t.
 85  44~Dahler, Thijs             Wielervereniging  Schijn      z.t.
 86  24~van Gelder, Jonas         WV De IJsselstreek            z.t.
 87  33~Wallach, Eilam            WPG Amsterdam junior          z.t.
 88  83~Mettepenningen, Arne      VAN MOER LOGISTICS CT         z.t.
 89 159~Maarleveld, Twan          Regio-Team Midden en Oos      z.t.
 90 122~Vlagsma, Twan             Grinta Regional Team Noo      z.t.
 91  55~Bergsma, Sil              Westland Wil Vooruit          z.t.
 92 114~Escalera Verano, Gabriel  Java Start Junior Team        z.t.
 93 139~Taylor, Albert            Ignite Junior Cycling         z.t.
 94 101~van Wijngaarden, Sem      RC Jan van Arckel             z.t.
 95 134~Desimpelaere, Ward        Gaverzicht-Be Okay            z.t.
 96 111~Howe, Vinicius            Java Start Junior Team        z.t.
 97  18~den Hollander, Niels      ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 98  29~Blaauwgeers, Maurits      WSV De Peddelaars             z.t.
 99 120~Squires, Ethan            HUUB-BCC Junior Race Tea     3:19:40     7:13
100  95~Brommersma, Elmer         Goudenbod-Parkhotel Deve      z.t.
101 123~van der Wal, Sven         Grinta Regional Team Noo      z.t.
102  15~Carrewyn, Xander          Air College - Bconcept       3:19:52     7:25
103  17~Polfliet, Dennis          ZRTC Theo Middelkamp         3:20:20     7:53

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.621 km/u