36e EPZ Omloop van Borsele UCI 1.1 JRMN
Uitslag Rit in lijn over 139,120 km
's Heerenhoek - 's Heerenhoek op 28 April 2019
Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil
1 111 Hayter, Leo South East Region BC 3:07:16
2 151 Teare, Tosh Equiom Isle of Man Junio z.t.
3 113 George, Alfred South East Region BC z.t.
4 20 Boven, Lars Mixteam de IJsselstreek z.t.
5 9 Kroon, Joris Willebrord Wil Vooruit z.t.
6 109 Geleijn, Owen WPG Amsterdam 3:07:18 0:02
7 106 Leijnse, Enzo WPG Amsterdam 3:07:39 0:23
8 7 Kooij, Olav Willebrord Wil Vooruit 3:07:43 0:27
9 115 Walker, Max South East Region BC z.t.
10 16 Spenkelink, Ian Mixteam de IJsselstreek z.t.
11 41 van der Tuuk, Axel Spiderking-Soenens U19 e z.t.
12 61 Rasenberg, Martijn Ridley-Hermans Techniek z.t.
13 39 van Belle, Loe Streetjump-Forte Develop z.t.
14 75 Hoogendoorn, Roy Districtsteam RTC Zuid H z.t.
15 114 Watson, Samuel South East Region BC z.t.
16 137 Askey, Lewis Backstedt Cycling z.t.
17 8 Krijnsen, Jelte Willebrord Wil Vooruit z.t.
18 37 van de Weerdhof, Wouter Streetjump-Forte Develop z.t.
19 6 van Sintmaartensdijk,Roe Willebrord Wil Vooruit z.t.
20 79 Wilshaus, Serginho UW&TC de Volharding z.t.
21 80 van Straten, Xander UW&TC de Volharding z.t.
22 72 Lagendijk, Elian Districtsteam RTC Zuid H z.t.
23 17 Hezeman, Rick Mixteam de IJsselstreek z.t.
24 142 theodor Petersen,Sebasti Team Herning CK Junior z.t.
25 85 van Kappel, Geert Jan van Arckel z.t.
26 112 Newmark, Finley South East Region BC z.t.
27 26 Maes, Juul Acrog-Pauwelssauzen-Bale 3:08:27 1:11
28 1 Tigelaar, Jans Forte Wielerzone Nederla z.t.
29 108 Verzijl, Sten WPG Amsterdam 3:08:30 1:14
30 155 Peatfield, Isaac Equiom Isle of Man Junio 3:08:31 1:15
31 97 Foldager, Anders Team Mascot Workwear z.t.
32 159 Donley, Shay Zappi Junior Racing Team z.t.
33 13 Hohmann, Lars ZEROgas WV de Jonge Renn z.t.
34 156 Blain, Jamieson Zappi Junior Racing Team z.t.
35 27 Buters, Joris Acrog-Pauwelssauzen-Bale z.t.
36 99 Nielsen, Anders Toft Team Mascot Workwear 3:08:38 1:22
37 32 Hopmans, Wouter Avia-Rudyco-Janatrans Cy 3:08:40 1:24
38 96 Schmidt, Emil Vinther Team Mascot Workwear 3:10:10 2:54
39 11 Arrammach, Kevin ZEROgas WV de Jonge Renn 3:10:21 3:05
40 69 Verburg, Luke Callant-Doltcini z.t.
41 31 Teerlinck, Alexander Avia-Rudyco-Janatrans Cy z.t.
42 70 Alvarado, Salvador Callant-Doltcini z.t.
43 51 Jacquemin, Colin BTWIN - AG2R LA MONDIALE z.t.
44 29 Poleij, Arjan Acrog-Pauwelssauzen-Bale z.t.
45 101 Willems, Dennis WV Schijndel z.t.
46 42 Moreau, Axel Spiderking-Soenens U19 e z.t.
47 107 Duijvesteijn, Roy WPG Amsterdam z.t.
48 93 Rost, Magnus Team Borkop Cykler-GIant z.t.
49 78 Veenhuis, Ole UW&TC de Volharding z.t.
50 153 Law, Joseph Equiom Isle of Man Junio z.t.
51 54 Thomas, Théo BTWIN - AG2R LA MONDIALE z.t.
52 44 Logghe, Yaaron Spiderking-Soenens U19 e z.t.
53 123 van der Lee,Jardi Christ WV Westland Wil Vooruit z.t.
54 71 van der Poel, Rick Districtsteam RTC Zuid H z.t.
55 102 Maas, Aleksandr WV Schijndel z.t.
56 58 Crusio, Jochem District Zuid-Oost z.t.
57 2 van Lohuizen, Stijn Forte Wielerzone Nederla z.t.
58 62 Smeets, Tom Ridley-Hermans Techniek z.t.
59 139 Roberts, Owain Backstedt Cycling z.t.
60 77 Raats, Sven UW&TC de Volharding z.t.
61 100 due Kaspersen, Kasper Team Mascot Workwear z.t.
62 138 Wilson, Joe Backstedt Cycling z.t.
63 140 Evans, Iwan Backstedt Cycling z.t.
64 18 Leerkes, Bram Mixteam de IJsselstreek z.t.
65 40 v.d. Gracht, Niels Streetjump-Forte Develop z.t.
66 117 Hamelryckx, Tom Lotto VC Ardennes z.t.
67 158 Hawkins, Angus Zappi Junior Racing Team z.t.
68 141 Kristensen, Jonas Tanski Team Herning CK Junior z.t.
69 38 Kool, Tristan Streetjump-Forte Develop z.t.
70 157 Couzens, Tom Zappi Junior Racing Team z.t.
71 143 Hansen, Peter Asbjørn Team Herning CK Junior z.t.
72 15 Prince, Jamie ZEROgas WV de Jonge Renn z.t.
73 14 de Schepper, Ward ZEROgas WV de Jonge Renn z.t.
74 103 Artz, Huub WV Schijndel z.t.
75 90 van den Hurk, Noud District Midden Nederlan 3:10:28 3:12
76 86 Sytema, Jesse District Midden Nederlan 3:10:31 3:15
77 48 Vercouillie, Victor Wielerclub Onder Ons Par 3:10:33 3:17
78 60 de Groof, Pieter District Zuid-Oost 3:13:30 6:14
79 5 Schaasberg, Daan Forte Wielerzone Nederla z.t.
80 57 Wouters, Rick District Zuid-Oost 3:13:41 6:25
81 56 Bijl, Kinley District Zuid-Oost z.t.
82 136 James-Morris, Liam Backstedt Cycling z.t.
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.574 km/u