35th EPZ Omloop van Borsele EL Women
Uitslag Rit in lijn over 137 km
's Heerenhoek - 's Heerenhoek op 21 April 2018
Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil
1 13 Balsamo, Elisa Valcar PBM 3:25:06
2 6 Wiebes, Lorena Parkhotel Valkenburg z.t.
3 67 Kuijpers, Evy Jan van Arckel z.t.
4 43 van 't Geloof, Marjolein Lotto Soudal Ladies z.t.
5 167 Jeuland, Pascale Doltcini-Van Eyck Sport z.t.
6 115 Hannes, Kaat Jos Feron Lady Force z.t.
7 17 Consonni, Chiara Valcar PBM z.t.
8 163 Druyts, Kelly Doltcini-Van Eyck Sport z.t.
9 55 Bakker, Minke Restore Cycling Team z.t.
10 40 van der Meer, Janine Healt Mate C.T. z.t.
11 4 Stougje, Chanella Parkhotel Valkenburg z.t.
12 42 Turblin, Chloë Healt Mate C.T. z.t.
13 133 Joling, Marije Team Drenthe z.t.
14 16 Sanguineti, Ilaria Valcar PBM z.t.
15 85 Delbaere, Fien Autoglas Wetteren z.t.
16 171 Weiss, Sandra RE/MAX Cycling Team z.t.
17 31 lauge Quaade, Michelle Team Rytger z.t.
18 14 Confalonieri,Maria Giuli Valcar PBM z.t.
19 71 de Zoete, Mylene Jan van Arckel z.t.
20 98 Demay, Coralie National Team France z.t.
21 63 Koster, Paulien NWVG-uplus z.t.
22 68 Spoor, Winanda Jan van Arckel z.t.
23 87 Dutour, Margot Autoglas Wetteren z.t.
24 9 Boogaard, Maaike BTC City Ljubljana z.t.
25 69 Kool, Charlotte Jan van Arckel z.t.
26 27 Sperotto, Maria Vittoria Bepink z.t.
27 72 Braam, Danique Jan van Arckel 3:25:10 0:04
28 38 Gins, Tara Healt Mate C.T. 3:25:12 0:06
29 28 Ragusa, Katia Bepink z.t.
30 49 Paardekooper, Tessa Adelaar Ladies C.T. 3:25:14 0:08
31 2 van Gogh, Natalie Parkhotel Valkenburg z.t.
32 172 Weiss, Martina RE/MAX Cycling Team z.t.
33 24 Teutenberg, Lea Lin WNT Rotor 3:25:17 0:11
34 151 van Leeuwe, Esther RWC Ahoy 3:25:21 0:15
35 104 coelho Ferreira, Camila Memorial Santos-Fupep z.t.
36 118 van Houtum, Céline Jos Feron Lady Force z.t.
37 108 Casetta, Ana Paula Memorial Santos-Fupep z.t.
38 52 Smorenburg, Cornelie Adelaar Ladies C.T. z.t.
39 116 Verschelden, Nathalie Jos Feron Lady Force z.t.
40 129 Murphy, Lauren Maaslandster Int. C.T. z.t.
41 54 Pit, Annet Adelaar Ladies C.T. z.t.
42 101 norbert Riberolle,Marion National Team France z.t.
43 139 de Goeje, Hanneke SwaboLadies.nl z.t.
44 58 Meistrok, Susanne Restore Cycling Team z.t.
45 30 Medvedova, Tereza Bepink z.t.
46 145 Driehuijs, Robin Loving Potatoes Ladies z.t.
47 19 Soet, Aafke WNT Rotor z.t.
48 90 Defour, Lara Autoglas Wetteren 3:25:25 0:19
49 146 Bakker, Berdine Loving Potatoes Ladies z.t.
50 103 Polegatch, Ana Paula Memorial Santos-Fupep z.t.
51 10 Zigart, Urüka BTC City Ljubljana z.t.
52 11 Lakovenko, Anastasiia BTC City Ljubljana z.t.
53 60 van Regenmortel, Laura Restore Cycling Team z.t.
54 53 Worst, Annemarie Adelaar Ladies C.T. 3:25:29 0:23
55 12 Elsner, Tanja BTC City Ljubljana z.t.
56 159 Törmänen, Rosa Team Noord Holland z.t.
57 168 Docx, Mieke Doltcini-Van Eyck Sport z.t.
58 154 Broeksma, Sanne RWC Ahoy z.t.
59 46 Castrique, Alana Lotto Soudal Ladies z.t.
60 32 Lønne, Rikke Team Rytger z.t.
61 26 Pattaro, Francesca Bepink z.t.
62 23 Pilote-Fortin, Gabrielle WNT Rotor z.t.
63 33 Lundmark, Clara Team Rytger z.t.
64 92 Harris, Elizabeth-Jane Storey Racing 3:25:33 0:27
65 59 van Haaften, Kirstie Restore Cycling Team z.t.
66 51 Meinders, Willemiek Adelaar Ladies C.T. z.t.
67 5 Hoeksma, Ilona Parkhotel Valkenburg z.t.
68 128 Geeris, Femke Maaslandster Int. C.T. z.t.
69 37 Vainionpaa, Laura Healt Mate C.T. z.t.
70 50 Beijer, Inez Adelaar Ladies C.T. z.t.
71 18 Persico, Silvia Valcar PBM z.t.
72 143 Klement, Melanie SwaboLadies.nl z.t.
73 44 Moonen, Puck Lotto Soudal Ladies z.t.
74 160 van Rozelaar, Pernilla Team Noord Holland z.t.
75 70 van Teeseling, Bente Jan van Arckel z.t.
76 74 Beekhuis, Teuntje TWC DE Kempen z.t.
77 170 Eicher, Marcia RE/MAX Cycling Team z.t.
78 100 Allin, Pauline National Team France z.t.
79 94 James, Ffion Storey Racing z.t.
80 61 Adegeest, Loes NWVG-uplus z.t.
81 3 Uiterwijk Winkel, Meike Parkhotel Valkenburg z.t.
82 62 Oosterwoud, Wendy NWVG-uplus z.t.
83 45 Hoffmann, Chantal Lotto Soudal Ladies z.t.
84 112 van de Guchte, Quinty Isorex No-Aqua Ladies z.t.
85 148 Dorrestijn, Vera Loving Potatoes Ladies z.t.
86 132 Saarelainen, Sari Maaslandster Int. C.T. z.t.
87 79 Enever, Sophie YRPD z.t.
88 131 Hofland, Gina Maaslandster Int. C.T. z.t.
89 169 Stienen, Jutta RE/MAX Cycling Team 3:25:43 0:37
90 25 Valsecchi, Silvia Bepink z.t.
91 135 Eikelboom, Danielle Team Drenthe 3:25:45 0:39
92 121 Geluk, Yva Equano-Wase Zon C.T. z.t.
93 15 Cavalli, Marta Valcar PBM z.t.
94 164 Druyts, Demmy Doltcini-Van Eyck Sport z.t.
95 166 de Baat, Kim Doltcini-Van Eyck Sport z.t.
96 1 van der Burg, Nancy Parkhotel Valkenburg z.t.
97 88 van den Steen, Kim Autoglas Wetteren 3:25:49 0:43
98 89 Creamer, Lauren Autoglas Wetteren 3:25:55 0:49
99 144 Steigenga, Nicole SwaboLadies.nl 3:26:05 0:59
100 140 Hofman, Merel SwaboLadies.nl z.t.
101 165 Markus, Kelly Doltcini-Van Eyck Sport 3:26:23 1:17
102 109 Kalm, Kelly Isorex No-Aqua Ladies 3:26:35 1:29
103 142 van der Hulst, Amber SwaboLadies.nl 3:26:50 1:44
104 123 Tortolina, Gaia Equano-Wase Zon C.T. 3:26:53 1:47
105 91 Durrell, Rebecca Storey Racing 3:28:24 3:18
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.078 km/u