EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen

                   Uitslag 3e Etappe (Rit in lijn over 72 km)

                 's Heerenhoek - 's Heerenhoek op 23 April 2017

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 139 Wiebes, Lorena            Regioteam Zuid Holland    *  1:47:33
  2 118 van der Hulst, Amber      Beet-it Ladies Cycling t  *   z.t.
  3  24 Georgi, Pfeiffer          Great Britain National T  *   z.t.
  4   1 Copponi, Clara            French National Team          z.t.
  5  28 Norsgaard Jorgensen,Emma  Danish National Team          z.t.
  6  96 Bakker, Manon             WV Breda                      z.t.
  7 149 Jansen, Noa               Lares Wouw Deals              z.t.
  8 138 Wasmus, Nienke            Westland Wil Vooruit          z.t.
  9 154 Uneken, Lonneke           Team Drenthe                  z.t.
 10  81 Gómez Ramos, Dolores      Mix Team CAF                  z.t.
 11   3 Fortin, Valentine         French National Team          z.t.
 12 109 van Haaften, Kirstie      Restore Cycling Team          z.t.
 13  11 Shumskas, Paige           USA National Team             z.t.
 14  84 Rodríguez Revert, Sofia   Mix Team CAF                  z.t.
 15  62 Feldmann, Pernille        Norway National Team          z.t.
 16  91 van Alphen, Aniek         WV Breda                      z.t.
 17 145 Bossuyt, Shari            Lares Wouw Deals              z.t.
 18   5 le Net, Marie             French National Team          z.t.
 19  57 Eichenberger, Fiona       Suisse-Austrian Mix Team      z.t.
 20 110 Gieskens, Gaby            Restore Cycling Team          z.t.
 21  21 Callander, Rhona          Great Britain National T      z.t.
 22 121 Louchaert, Justine        Tieltse renners-Forza Fo      z.t.
 23  14 Rotman, Lotte             België Nationaal Team         z.t.
 24   6 Muzic, Evita              French National Team          z.t.
 25 140 v.d. Draaij, Lieke        Regioteam Zuid Holland        z.t.
 26 127 Claus, Marjon             Pappillon-Rudyco-Mixed        z.t.
 27  32 Bennett, Elizabeth        Wales National Team           z.t.
 28 117 van Teeseling, Bente      Beet-it Ladies Cycling t      z.t.
 29  16 Castrique, Alana          België Nationaal Team         z.t.
 30  20 Roberts, Jessica          Great Britain National T      z.t.
 31 128 Michielsen-Stevens,Sarah  Pappillon-Rudyco-Mixed        z.t.
 32  37 Lundmark, Clara           Swedish National Team         z.t.
 33  70 Kurnossova, Marina        Kazakhstan National Team      z.t.
 34  65 Lutro, Amalie             Norway National Team          z.t.
 35 137 Batenburg, Verena         Westland Wil Vooruit          z.t.
 36  74 Paardekooper, Tessa       Regio Team Oost               z.t.
 37  63 Kielland Bjerk, Thale     Norway National Team          z.t.
 38  94 Swinkels, Sylvie          WV Breda                      z.t.
 39 153 Tambach, Isabel           Team Drenthe                  z.t.
 40 112 Meistrok, Susanne         Restore Cycling Team          z.t.
 41 120 Raaijmakers, Marit        Beet-it Ladies Cycling t      z.t.
 42  95 Verhoeff, Ingrit          WV Breda                      z.t.
 43 123 Stockman, Julie           Tieltse renners-Forza Fo      z.t.
 44  67 Pachshenko, Svetlana      Kazakhstan National Team      z.t.
 45  36 Docherty, Anna            Wales National Team           z.t.
 46 107 Huizing, Ingrid           KWC/ WZN Schunselaar          z.t.
 47  43 Michalickova, Lucia       National Team Slovakije       z.t.
 48  92 Knaven, Britt             WV Breda                      z.t.
 49  97 de Ruiter, Anne           KuotaGo-TrexSelectLadies      z.t.
 50  73 Jonkers, Eva              Regio Team Oost               z.t.
 51   2 Devaux, Marceline         French National Team          z.t.
 52 105 Westerhuis, Kirsten       KWC/ WZN Schunselaar          z.t.
 53  13 de Langhe, Luca           België Nationaal Team         z.t.
 54   8 Beatty, Alijah            USA National Team             z.t.
 55  99 van der Voort, Jennifer   KuotaGo-TrexSelectLadies      z.t.
 56  31 Hughes, Gwenno            Wales National Team           z.t.
 57 102 van Doorn, Annemiek       KuotaGo-TrexSelectLadies      z.t.
 58  15 Selosse, Noa              België Nationaal Team         z.t.
 59  78 ten Have, Rienke          Regio Team Oost               z.t.
 60 133 Ammerlaan, Rozemarijn     Westland Wil Vooruit          z.t.
 61 158 Enever, Sophie            Team 22                       z.t.
 62  56 Buri, Fabienne            Suisse-Austrian Mix Team      z.t.
 63  58 Zueger, Tina              Suisse-Austrian Mix Team      z.t.
 64  61 Gjřs, Martine             Norway National Team          z.t.
 65 144 van den Berg, Floortje    Regioteam Zuid Holland        z.t.
 66 122 Malfait, Ines             Tieltse renners-Forza Fo      z.t.
 67 141 Bijwaard, Eva             Regioteam Zuid Holland        z.t.
 68 162 Tacey, April              Team 22                       z.t.
 69  33 Williams, Sophie          Wales National Team           z.t.
 70  23 Dalton, Charlotte         Great Britain National T      z.t.
 71 143 Lagendijk, Marise         Regioteam Zuid Holland        z.t.
 72  79 Aramendia Telleria,Maial  Mix Team CAF                  z.t.
 73  69 Solovyeva, Anzhela        Kazakhstan National Team      z.t.
 74 147 Lenseclaes, Ditte         Lares Wouw Deals              z.t.
 75  17 Uyttenhove, Aiko          België Nationaal Team         z.t.
 76 113 Krol, Phaedra             Restore Cycling Team          z.t.
 77 108 Bredewold, Mischa         KWC/ WZN Schunselaar          z.t.
 78   4 Granade, Dorine           French National Team          z.t.
 79 126 Goossenaerts, Chloë       Tieltse renners-Forza Fo      z.t.
 80  76 van Rooijen, Anne         Regio Team Oost               z.t.
 81 116 Schuitemaker, Lily        Beet-it Ladies Cycling t      z.t.
 82   7 Moak, Summer              USA National Team             z.t.
 83  22 Holl, Jenny               Great Britain National T      z.t.
 84  83 Martín Martín, Isabel     Mix Team CAF                  z.t.
 85  85 van de Guchte, Quinty     Isorex Ladies Cycling Te      z.t.
 86 125 Dhont, Glacia             Tieltse renners-Forza Fo      z.t.
 87 103 Ton, Iris                 KWC/ WZN Schunselaar          z.t.
 88  35 Tillett, Emily            Wales National Team          1:47:45     0:12
 89 101 van Putten, Melanie       KuotaGo-TrexSelectLadies      z.t.
 90  59 Gruber-Stadler, Hannah    Suisse-Austrian Mix Team     1:47:49     0:16
 91 152 Schoonewille, Yvet        Team Drenthe                 1:48:12     0:39
 92 119 de Zoete, Mylene          Beet-it Ladies Cycling t     1:50:23     2:50
 93  46 Machálková, Petra         National Team Slovakije       z.t.
 94  98 Kool, Charlotte           KuotaGo-TrexSelectLadies      z.t.
 95  75 Buitenhuis, Babette       Regio Team Oost              1:51:18     3:45
 96 114 van der Zwet, Suze        Restore Cycling Team          z.t.
 97 129 Hoornsman, Ilse           Pappillon-Rudyco-Mixed       1:53:11     5:38
 98  77 de Graaf, Tamara          Regio Team Oost               z.t.
 99  12 Swan, Moriah              USA National Team             z.t.
100 157 Ashworth, Georgia         Team 22                       z.t.
101  27 Warming, Nanna            Danish National Team         1:53:14     5:41
102  34 Ellis, Isabel             Wales National Team          1:53:17     5:44
103  88 Schepers, Yana            Isorex Ladies Cycling Te     1:54:44     7:11
Uit de wedstrijd:
     10 Payer, Kira               USA National Team          Strijd gestaakt
     19 Dolan, Lauren             Great Britain National T   Strijd gestaakt
     41 Czarnecki, Cecilia        Swedish National Team      Strijd gestaakt
     55 Bisig, Alessia            Suisse-Austrian Mix Team   Strijd gestaakt
     64 Wallstrřm Johansen,Hedda  Norway National Team       Strijd gestaakt
     82 Gorostiza Ulloa, Aroa     Mix Team CAF               Strijd gestaakt
    104 Lap, Lieke                KWC/ WZN Schunselaar       Niet gestart
    111 Meistrok, Maaike          Restore Cycling Team       Niet gestart
    124 Vandecaveye, Fleur        Tieltse renners-Forza Fo   Strijd gestaakt
    136 Nasveld, Ilse             Westland Wil Vooruit       Strijd gestaakt
    155 Boogaard, Emma            Team Drenthe               Strijd gestaakt

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.167 km/u

* Toegekende bonificaties:
  1e: 10s  2e: 6s  3e: 4s