36e EPZ Omloop van Borsele UCI 1.1 ELVR

                      Uitslag Rit in lijn over 139,120 km

                 's Heerenhoek - 's Heerenhoek op 27 April 2019

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 181 Wiebes, Lorena            Park Hotel Valkenburg        3:39:37
  2  37 Balsamo, Elisa            Valcar Cylance Cycling        z.t.
  3  49 van Gogh, Natalie         Biehler Pro Cycling           z.t.
  4  74 Copponi, Clara            National TeamFrance           z.t.
  5   1 Trevisi, Anna             Ale Cipollini                 z.t.
  6  21 van Haaften, Kirstie      Health Mate Cycling Team      z.t.
  7  90 Koch, Franziska           Mexx-Watersley Women's C      z.t.
  8 131 van der Hulst, Amber      Jan van Arckel                z.t.
  9  89 Pruisscher, Arianna       Mexx-Watersley Women's C      z.t.
 10 176 Lauge Quaade,Michelle La  Team Rytger Cycling           z.t.
 11 183 Markus, Femke             Park Hotel Valkenburg         z.t.
 12  50 Hofman, Merel             Biehler Pro Cycling           z.t.
 13   2 EriŘ, Jelena              Ale Cipollini                3:39:48     0:11
 14  80 Faber, Claire             Andy Schleck Cycles - Im     3:41:05     1:28
 15  38 Confalonieri,Maria Giuli  Valcar Cylance Cycling       3:41:07     1:30
 16  93 van Witzenburg, Marieke   Jos Feron Lady Force         3:41:08     1:31
 17  56 Pirrone, Elena            Team Astana                  3:41:11     1:34
 18  68 Holden, Elizabeth         Drops Cycling                3:41:12     1:35
 19  12 Steigenga, Nicole         Bepink                        z.t.
 20  31 Jeuland, Pascale          Doltcini-Van Eyck Sport       z.t.
 21  67 Parkinson, Abby-Mae       Drops Cycling                 z.t.
 22  54 Ton, Quinty               Biehler Pro Cycling          3:45:15     5:38
 23 134 Pit, Annet                Merida Adelaars Team          z.t.
 24   4 Swinkels, Karlijn         Ale Cipollini                 z.t.
 25  94 van Houtum, CÚline        Jos Feron Lady Force          z.t.
 26  76 Grossetete, MaŰlle        National TeamFrance           z.t.
 27  82 Knutsson, Frida           Andy Schleck Cycles - Im      z.t.
 28 175 Dolan, Lauren             Team Rytger Cycling           z.t.
 29 140 Meijering, Mareille       Team Drenthe                  z.t.
 30  41 Persico, Silvia           Valcar Cylance Cycling       3:45:19     5:42
 31  42 Sanguinetti, Ilaria       Valcar Cylance Cycling        z.t.
 32  84 Gulliksen, Line Marie     Andy Schleck Cycles - Im     4:05:19    25:42
 33 103 Verstichelen, Femke       Isorex No Aqua ladies CT     4:10:33    30:56
 34 117 Bijwaard, Eva             SwaboLadies.nl                z.t.
 35 167 Bex, Nathalie             CC Pave76 - Rogelli - Gy      z.t.
 36 115 de Goeje, Hanneke         SwaboLadies.nl                z.t.
 37  22 Delbaere, Fien            Health Mate Cycling Team      z.t.
 38 184 van der Meer, Janine      Park Hotel Valkenburg         z.t.
 39 168 Hoolwerf, Cathalijne      CC Pave76 - Rogelli - Gy      z.t.
 40  34 Markus, Kelly             Doltcini-Van Eyck Sport       z.t.
 41   3 Raimondi, Jessica         Ale Cipollini                 z.t.
 42 109 Gass, Daniela             Equano-Wase Zon Cycling       z.t.
 43 178 Olsen, Amalie Winther     Team Rytger Cycling           z.t.
 44  87 Inghelbrecht, Sarah       Mexx-Watersley Women's C      z.t.
 45 136 Smorenburg, Cornelie      Merida Adelaars Team          z.t.
 46 132 Meistrok, Susanne         Jan van Arckel                z.t.
 47   7 Barbieri, Rachele         Bepink                        z.t.
 48   5 van 't Geloof,Maria Apol  Ale Cipollini                 z.t.
 49  85 Ehrler, Desiree           Mexx-Watersley Women's C      z.t.
 50  15 Lutro, Amalie             Hitec Products                z.t.
 51  45 van de Ree, Monique       BTC City Ljubljana            z.t.
 52 153 Miltenburg, Ilse          Restore Cycling Team          z.t.
 53 147 de Boer, Maartje          Team Noord Holland            z.t.
 54  44 Radotic, Mia              BTC City Ljubljana            z.t.
 55 105 Meakin, Emily             Isorex No Aqua ladies CT      z.t.
 56  52 Beekhuis, Teuntje         Biehler Pro Cycling           z.t.
 57  20 Schweinberger, Christina  Health Mate Cycling Team      z.t.
 58  39 Consonni, Chiara          Valcar Cylance Cycling        z.t.
 59  79 Maes, Elise               Andy Schleck Cycles - Im      z.t.
 60 149 Mcdermott, Ellen          Team Noord Holland            z.t.
 61  70 Lloyd, Manon              Drops Cycling                 z.t.
 62 130 Bakker, Minke             Jan van Arckel                z.t.
 63 158 Oosterwoud, Wendy         NWVG-uplus                    z.t.
 64  13 Garner, Lucy              Hitec Products                z.t.
 65  77 Jounier, Lucie            National TeamFrance           z.t.
 66 112 Perekitko, Karolina       Equano-Wase Zon Cycling       z.t.
 67  19 Schweinberger, Kathrin    Health Mate Cycling Team      z.t.
 68  78 Verhulst, Gladys          National TeamFrance           z.t.
 69  40 Pollicini, Silvia         Valcar Cylance Cycling        z.t.
 70  17 Garner, Grace             Hitec Products                z.t.
 71  43 Boogaard, Maaike          BTC City Ljubljana            z.t.
 72 171 Bakker, Berdine           Team Loving Potatoes - D      z.t.
 73 135 Paardekooper, Tessa       Merida Adelaars Team          z.t.
 74 101 Meertens, Lone            Keukens Redant CT             z.t.
 75  92 Verschelden, Nathalie     Jos Feron Lady Force          z.t.
 76 102 Jary, Rachel              Keukens Redant CT             z.t.
 77 180 Lundmark, Clara           Team Rytger Cycling           z.t.
 78 108 Grondahl, Antonia         Isorex No Aqua ladies CT      z.t.
 79 142 Dijkstra, Anneke          Team Drenthe                  z.t.
 80  32 Berteau, Victoire         Doltcini-Van Eyck Sport       z.t.
 81 106 Wightman, Kate            Isorex No Aqua ladies CT      z.t.
 82  51 Baks, Marissa             Biehler Pro Cycling           z.t.
 83  97 van de Guchte, Quinty     Keukens Redant CT             z.t.
 84 177 Andersen, Trine           Team Rytger Cycling           z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.008 km/u