Klik hier voor uitgebreid nieuws, hieronder de nieuwsflits!

CONTACT WIELERCOMITÉ 'S-HEERENHOEK

 

Secretariaat:

Sjaco Westdorp

Merietestraat 24

4453 AM 's-Heerenhoek

Nederland

 

T. +31(0)113-352515

M. +31(0)653926660 / +31(0)621339351

E. wch@zeelandnet.nl - info@wielercomite-sheerenhoek.nl

skype: secr.epzomloopvanborsele

 

 

Aanvragen pers-accreditatie klik hier

Request for press accreditation click here

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samenstelling Stichting Wielercomité ’s-Heerenhoek:

Groots sportevent!

 

Dit jaar organiseert het Wielercomité voor de 32ste keer de EPZ Omloop van Borsele. Zo'n 500 renners verschijnen aan de start uit meer dan 20 verschillende landen uit de hele wereld. Voor Junior-Vrouwen is dit een unieke driedaagse etappe in Europa. Bij Elite vrouwen verschijnt de wereldtop met voormalige en toekomstige nationale-, wereld- en Olympisch kampioenen.

 

Met de medewerking van sponsors en circa 200 vrijwilligers zorgen we voor een groot internationaal sportevenement in 's-Heerenhoek en gemeente Borsele. Kom ook kijken!

 

Kijk alvast eens rond op de website.

Voorzitter:

Arno Witkam

's-Heerenhoek

arno@wielercomite-sheerenhoek.nl

Secretaris:

Sjaco Westdorp

's-Heerenhoek

sjaco@wielercomite-sheerenhoek.nl

Penningmeester:

Bert Timmerman

's-Heerenhoek

bert@wielercomite-sheerenhoek.nl

Lid:

Jan Baaijens

's-Heerenhoek

jan@wielercomite-sheerenhoek.nl

Lid:

John Martens

Goes

john@wielercomite-sheerenhoek.nl

Lid:

Johan Wiessner

's-Heerenhoek

johan@wielercomite-sheerenhoek.nl

Lid:

Fabian Franse

Goes

fabian@wielercomite-sheerenhoek.nl

Lid:

Manon van Maldegem

Heinkenszand

manon@wielercomite-sheerenhoek.nl

Lid:

Jordy van Strien

's-Heerenhoek

jordy@wielercomite-sheerenhoek.nl

Lid:

Robert v/d Boom

's-Heerenhoek

robert@wielercomite-sheerenhoek.nl

Lid:

Adrie Bruijnooge

Goes

adrie@wielercomite-sheerenhoek.nl

Lid:

Jolijn Verdonk-Reinhoudt

's-Heerenhoek

jolijn@wielercomite-sheerenhoek.nl

Lid:

Rinus de Winter

Heinkenszand

rinus@wielercomite-sheerenhoek.nl

EPZ Omloop van Borsele 2015