Klik hier voor uitgebreid nieuws, hieronder de nieuwsflits!

CONTACT WIELERCOMITÉ 'S-HEERENHOEK

 

Secretariaat:

Sjaco Westdorp

Merietestraat 24

4453 AM 's-Heerenhoek

Nederland

 

T. +31(0)113-352515

M. +31(0)621339351

E. wch@zeelandnet.nl - info@wielercomite-sheerenhoek.nl

skype: secr.epzomloopvanborsele

 

 

Aanvragen pers-accreditatie klik hier

Request for press accreditation click here

 

Samenstelling Stichting Wielercomité ’s-Heerenhoek:

Voorzitter:

Rinus de Winter

rinus@wielercomite-sheerenhoek.nl

Secretaris:

Sjaco Westdorp

sjaco@wielercomite-sheerenhoek.nl

Penningmeester:

Bert Timmerman

bert@wielercomite-sheerenhoek.nl

Lid:

Jan Baaijens

jan@wielercomite-sheerenhoek.nl

Lid:

John Martens

john@wielercomite-sheerenhoek.nl

Lid:

Eric Voet

eric@wielercomite-sheerenhoek.nl

Lid:

John van de Ree

johnvdree@wielercomite-sheerenhoek.nl

Lid:

Fabian Franse

fabian@wielercomite-sheerenhoek.nl

Lid:

Manon van Maldegem-Baaijens

manon@wielercomite-sheerenhoek.nl

Lid:

Jordy van Strien

jordy@wielercomite-sheerenhoek.nl

Lid:

Robert v/d Boom

robert@wielercomite-sheerenhoek.nl

Lid:

Adrie Bruijnooge

adrie@wielercomite-sheerenhoek.nl

Lid:

Jolijn Verdonk-Reinhoudt

jolijn@wielercomite-sheerenhoek.nl

Adviseur

Arno Witkam

 

Groots sportevent!

 

Dit jaar organiseerde het Wielercomité voor de 35e keer de EPZ Omloop van Borsele. Zo'n 550 renners verschenen aan de start uit meer dan 20 verschillende landen uit de hele wereld. Voor Junior-Vrouwen was dit een unieke driedaagse in Europa. Bij Elite vrouwen verscheen de wereldtop met voormalige en toekomstige Nationale-, Wereld- en Olympisch kampioenen.

 

Met de medewerking van sponsors en circa 200 vrijwilligers zorgen we voor een groot internationaal sportevenement in 's-Heerenhoek en gemeente Borsele.

Wielercomité 's-Heerenhoek

EPZ Omloop van Borsele 2018